Stavební zařízení

...

...

Bagry »

Bagry

ConstructionTradex má obrovské množství bagrů na prodej a pronájem poskytovaných od ověřených prodejců a koncových uživatelů. Od mini bagrů a mikro rypadel až po kolová a pásová rýpadla, budete moci najít přesný bagr pro splnění požadavků. Mini rypadla jsou vysoce flexibilní stroje používané pro cokoliv od malých terénních prác až po rozsáhlé stavební projekty. Můžete hledat přesné výrobce - jako Hitachi nebo JCB mini bagry - nebo použít výkonný filtr funkčnosti, aby jste viděli seznamy konkrétních modelů jako Cat 320 nebo bagr Komatsu PC série.

Všeobecné příslušenství »

Všeobecné příslušenství

U ConstructionTradex kategorie všeobecné stavební příslušenství najdete stovky užitečných kusů provozního zařízení, jako jsou hydraulická kladiva, lopaty a lžíce strojů, nebo jako jsou uchopní kbelíky a kotvice.

dempry »

dempry

Ať už budete potřebovat 1,5 t vyklapěč nebo 50 t pevný dempr můžete filtrovat stovky terénních vyklápěcích vozů uvedených v seznamu ke najdení přesného stroje, který splňuje Vaše požadavky. Nacházejí se tam všechny výrobce včetně: Volvo Dampry, Caterpillar a Terex Vyklápěče, mini sklápěcí nákladní automobily značky: Benford a Barford. O radu na specifické potřeby - sklápěcí nákladní automobil dýlery by měli být schopni pomoci. Například, pokud máte mokré či zablácené zemi, pásové dempry poskytují lepší výkon a mohou pracovat na příkrých svazích v porovnání se standardními kolovými demprama.

Buldozer »

Buldozer

Hledáte buldozer ... hledejte ve ConstructionTradex masivní databázy zařízení buldozer k prodeji a pronájmu od renomovaných prodejců a koncových uživatelů. Můžete vyhledávat přes adresářovou strukturu pro identifikaci konkrétních kategorií, jako je mini, kolové i pásové dozery, případně jen dát svoje požadavky na buldozer do vyhledávacího pole nahoře - jako 'caterpillar dozer'. Naše unikátní funkce filtr také umožňuje zpřesnit váš výběr vlastností, jako jsou velikosti nože a kapacity - v konečném důsledku zajišťuje, že můžete přesne identifikovat buldozer, který potřebujete. Pokud máte konkrétní dotazy - anebo si přejete učinit nabídku, obraťte se na prodejce nebo nájemce přímo telefonicky nebo prostřednictvím poskytnutého kontaktního formuláře. Je to rychlé, snadné a zdarma!

Jeřáby »

Jeřáby

Hledáte jeřáby na prodej nebo pronájem? ConstructionTradex má jedno z největších tržišt pro jeřáby pokrývající všechny typy, jako jsou Věžové jeřáby a mobilní jeřáby. Podívejte se do adresáře našeho zařízení, nebo zadejte podmínky ke hledání jeřábu do pole nahoře - najít přesné jeřáb, aby vyhovoval Vašim potřebám! Upřesněte své vyhledávání podle výrobce jeřábů a prohlídnete si seznamy na prodej a na pronájem populárních značek, jako jsou jeřáby Liebherr, Potain jeřáby nebo Demag jeřáby. Můžete dokonce filtrovat naší databázu pro specifické vlastnosti, jako je max. poloměr. Každý inzerát na jeřáb sebrazuje název firmy, adresu a telefonní detaily. Stačí kontaktovat prodejce přímo telefonicky nebo e-mailem a prodiskutovat stroj, který Vás zajímá - a to zcela zdarma.

Těžební zařízení »

Těžební zařízení

Od drtičů až ke třídičům a tunelovacim strojům - hledejte ve ConstructionTradex těžební kategorii ke najdení přesného kusu použitého zařízení pro těžbu, které hledáte. Zadejte své vyhledávací požadavky, jako jsou mobilní drtiče do vyhledávacího řádku nahoře a pak používejte výkonné funkce filtrování ke zpřesněni výsledků podle charakteristik, jako je rok a cena.

Betonářské zařízení »

Betonářské zařízení

Ať už jsou jakékoliv Vaše konkrétní potřeby řízení, najdete všechny typy betonových manipulačních zařízení k prodeji a pronájmu - od stovek ověřených prodejců. Hledejte v tisícech míchaček betonu, betonových čerpadel a všechny druhy konkrétního příslušenství. Chcete prodat rychle? Zaregistrujte se u ConstructionTradex dnes a dostanete Váš stroj před tisíce zákazníků hledajících konkrétní zařízení.

Hledáte zpusob, jak koupit nebo prodat zarízení?

What We Do

  • Upload and maintain all your equipment details onto AssetTradex and present your stock to thousands of buyers.
  • Feature your inventory with unlimited photographs along with your company logo.
  • Authenticate all buyer enquiries manually by AssetTradex industry experts to ensure relevance and save you time.
  • Represent your company with a full sellers profile including your company logo, contact details.
  • Dedicated account manager and direct point of contact to answer any questions and actively promote your stock.
  • Award winning customer service and support.
Inzerát na prodej  »