Stavební zařízení

...

...

Bagry »

Bagry

ConstructionTradex má obrovské množství bagrů na prodej a pronájem poskytovaných od ověřených prodejců a koncových uživatelů. Od mini bagrů a mikro rypadel až po kolová a pásová rýpadla, budete moci najít přesný bagr pro splnění požadavků. Mini rypadla jsou vysoce flexibilní stroje používané pro cokoliv od malých terénních prác až po rozsáhlé stavební projekty. Můžete hledat přesné výrobce - jako Hitachi nebo JCB mini bagry - nebo použít výkonný filtr funkčnosti, aby jste viděli seznamy konkrétních modelů jako Cat 320 nebo bagr Komatsu PC série.

Všeobecné příslušenství »

Všeobecné příslušenství

U ConstructionTradex kategorie všeobecné stavební příslušenství najdete stovky užitečných kusů provozního zařízení, jako jsou hydraulická kladiva, lopaty a lžíce strojů, nebo jako jsou uchopní kbelíky a kotvice.

Buldozer »

Buldozer

Hledáte buldozer ... hledejte ve ConstructionTradex masivní databázy zařízení buldozer k prodeji a pronájmu od renomovaných prodejců a koncových uživatelů. Můžete vyhledávat přes adresářovou strukturu pro identifikaci konkrétních kategorií, jako je mini, kolové i pásové dozery, případně jen dát svoje požadavky na buldozer do vyhledávacího pole nahoře - jako 'caterpillar dozer'. Naše unikátní funkce filtr také umožňuje zpřesnit váš výběr vlastností, jako jsou velikosti nože a kapacity - v konečném důsledku zajišťuje, že můžete přesne identifikovat buldozer, který potřebujete. Pokud máte konkrétní dotazy - anebo si přejete učinit nabídku, obraťte se na prodejce nebo nájemce přímo telefonicky nebo prostřednictvím poskytnutého kontaktního formuláře. Je to rychlé, snadné a zdarma!

dempry »

dempry

Ať už budete potřebovat 1,5 t vyklapěč nebo 50 t pevný dempr můžete filtrovat stovky terénních vyklápěcích vozů uvedených v seznamu ke najdení přesného stroje, který splňuje Vaše požadavky. Nacházejí se tam všechny výrobce včetně: Volvo Dampry, Caterpillar a Terex Vyklápěče, mini sklápěcí nákladní automobily značky: Benford a Barford. O radu na specifické potřeby - sklápěcí nákladní automobil dýlery by měli být schopni pomoci. Například, pokud máte mokré či zablácené zemi, pásové dempry poskytují lepší výkon a mohou pracovat na příkrých svazích v porovnání se standardními kolovými demprama.

Válce »

Válce

Hledejte v ConstructionTradex obrovské databázy lisů a válců na prodej a na pronájem od renomovaných prodejců v celé Velké Británii a Evropě. Kliknutím na adresář válců ke najdení konkrétních typů válců, jako tandem nebo asfaltové válce. Případně použijte vyhledávací lištu nahoře k nalezení zařízení - včetně skládkového lisu a lisu na odpad. Pokud potřebujete konkrétní radu na nejlepší typ válce nebo lisu, můžete se obrátit na některého z prodejců uvedených v seznamu, kterí bude schopen Vám pomoct.

Jeřáby »

Jeřáby

Hledáte jeřáby na prodej nebo pronájem? ConstructionTradex má jedno z největších tržišt pro jeřáby pokrývající všechny typy, jako jsou Věžové jeřáby a mobilní jeřáby. Podívejte se do adresáře našeho zařízení, nebo zadejte podmínky ke hledání jeřábu do pole nahoře - najít přesné jeřáb, aby vyhovoval Vašim potřebám! Upřesněte své vyhledávání podle výrobce jeřábů a prohlídnete si seznamy na prodej a na pronájem populárních značek, jako jsou jeřáby Liebherr, Potain jeřáby nebo Demag jeřáby. Můžete dokonce filtrovat naší databázu pro specifické vlastnosti, jako je max. poloměr. Každý inzerát na jeřáb sebrazuje název firmy, adresu a telefonní detaily. Stačí kontaktovat prodejce přímo telefonicky nebo e-mailem a prodiskutovat stroj, který Vás zajímá - a to zcela zdarma.

Silniční a stavební zařízení »

Silniční a stavební zařízení

Potřebujete koupit nebo pronajmout silniční stavební stroje a zařízení, jako jsou finišery, drtiče asfaltu, štěrkovače, postřikovače potom klikejte přes udaje - nebo zadejte své požadavky do vyhledávacího řádku nahoře. Použijte našé výkonné funkce filtrování pro upřesnění vyhledávání podle výrobce, země, roků, ceny a mnohem víc faktorů ke identifikaci přesného stroje, který odpovídá vašim potřebám - a pak stačí kontaktovat prodejce nebo koncového uživatele. Je to tak jednoduché.

Hledáte zpusob, jak koupit nebo prodat zarízení?

What We Do

  • Upload and maintain all your equipment details onto AssetTradex and present your stock to thousands of buyers.
  • Feature your inventory with unlimited photographs along with your company logo.
  • Authenticate all buyer enquiries manually by AssetTradex industry experts to ensure relevance and save you time.
  • Represent your company with a full sellers profile including your company logo, contact details.
  • Dedicated account manager and direct point of contact to answer any questions and actively promote your stock.
  • Award winning customer service and support.
Inzerát na prodej  »