Manipulace s materiály

...

...

Vysokozdvižné vozíky »

Vysokozdvižné vozíky

ForkliftTradex je hrdý na to, že je jedním z hlavních trhů pro vysokozdvižné vozíky. Ať už budete potřebovat krátkodobý pronájem vysokozdvižného vozíku, nebo přímý nákup - použite výkonných vyhledávacích nástrojů, aby mohly identifikovat přesne vysokozdvižný vozík, který odpovídá vašim potřebám. Všechny populární typy a značky vysokozdvižných voziku jsou uvedeny v seznamu, od Linde, až po Jungheinrich vysokozdvižné vozíky a JCB. Jakmile jste identifikovali vhodný vysokozdvižný vozík, stačí zavolat nebo email inzerentovi. Pokud potřebujete konkrétní radu, například, zda si vybrat elektrický, plynový nebo naftový vysokozdvižný vozík, jen se obraťte na jednoho z našich ověřených prodejců, kteří budou schopni pomoci.

Zvedací plošiny »

Zvedací plošiny

Od pohyblivých zvedacích plošin až po nůžkové zvedací plošiny, vyhledávejte v naší rozsáhlé databázy plošiny k pronájmu a prodeji od ověřených prodejců a koncových uživatelů z celé Evropy. Najdete zde zastoupeny všechny hlavní výrobci, jako jsou Mercedes Benz a Iveco pohyblivé zvedací plošiny. Naše výkonné filtrační funkce umožňuje izolovat přesnou specifikaci přístupové plošiny, kterou požadujete.

Paletový vysokozdvižný vozík »

Paletový vysokozdvižný vozík

Najděte všechny typy používaných paletových vozíků na prodej od tisíců prodejců a koncových uživatelů ze Spojeného království a z celé Evropy. Ať už budete potřebovat vysokozdvižný paletový vozik, semi-elektrický nebo ruční paletový vozík, najděte správný model k prodeji. Nejste si jisti, jestli přesně ten model splňuje Vaše potřeby? Stačí kontaktovat některého z našich ověřených prodejců pro radu po telefonu nebo přes bezpečný e-mailový formulář, který najděte vedle každé položky. Hledání v naší databázy toho správneho modelu nemůže být jednodušší. Jakmile jste si vybrali správnou kategorii paletoveho vozíku, můžete filtrovat vaše výsledky podle výrobce, jako jsou Linde, Crown nebo Jungheinrich, podle země, roku nebo modelu.

Hledáte zpusob, jak koupit nebo prodat zarízení?

What We Do

  • Upload and maintain all your equipment details onto AssetTradex and present your stock to thousands of buyers.
  • Feature your inventory with unlimited photographs along with your company logo.
  • Authenticate all buyer enquiries manually by AssetTradex industry experts to ensure relevance and save you time.
  • Represent your company with a full sellers profile including your company logo, contact details.
  • Dedicated account manager and direct point of contact to answer any questions and actively promote your stock.
  • Award winning customer service and support.
Inzerát na prodej  »